• Kolbuszowa

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
  • 1
Treningi:      Zespół Szkół Technicznych, ul. Jana Bytnara 2, poniedziałek, środa: 17:00 do 18:00 (dzieci),
                      18:00 do 19:00 (zaawansowana), 19:00 do 20:30 (dorośli)

XVIII Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży Jasło

W dniu 9 kwietnia 2016 odbyły się XVIII Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Zostały zorganizowane przez Jasielski Klub Kyokushin Karate. Współorganizatorami był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Miasto Jasło, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Karate. Rozegrane zostały w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Sędzią głównym mistrzostw był shihan Roman Woźniak a sędzią technicznym shihan Ryszard Kiper. Po raz pierwszy wykorzystano elektroniczny system rejestracji i losowania zawodników nad którym nadzór sprawował sensei Krzysztof Jakubowicz. Uroczystego otwarcia dokonała Wiceburmistrz Miasta Jasła pani Elwira Musiałowicz-Czech. Do Mistrzostw zostało zgłoszonych 310 zawodników reprezentujących 17 klubów z Podkarpacia. Zawodnicy rywalizowali w 46 kategoriach z podziałem na kata, kumite w grupach wagowych i wiekowych od dzieci młodszych do juniorów. Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 8 zawodników: Aleksandra Szuban, Brajan Skowroński, Julia Mazurek, Dominik Michałek, Zuzanna Krupa, Kamil Jeż, Laura Jeż, Dawid Świątek. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności w katogoriach kata i kumite zdobywając dzięki temu 2 medale. Kamil Jeż w konkurencji kumite wywalczył 3 miejsce, również brąz w kumite wywalczyła Mazurek Julia. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. OSU !