• Kolbuszowa

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
  • 1
Treningi:      Zespół Szkół Technicznych, ul. Jana Bytnara 2, poniedziałek, środa: 17:00 do 18:00 (dzieci),
                      18:00 do 19:00 (zaawansowana), 19:00 do 20:30 (dorośli)

Finał Podkarpackiej Ligii Dzieci i Młodzieży Karate Shinkyokushin Ropczyce 19-11-2016

W sobotę 19 listopada 2016 r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Ropczycachodbył się czwarty i już ostatni w tym roku turniej w ramach Podkarpackiej Ligii Dziecii Młodzieży Karate Shinkyokushin. Organizatorem Turnieju byłKlub Karate Kyokushin w Ropczycach W zawodach startowało 100 zawodników i zawodniczek z 8 miastwojewództwa podkarpackiego: Brzozowa, Dębicy, Leżajska, Kolbuszowej,Krosna, Mielca, Ropczyc, Rzeszowa. Funkcjęsędziego głównego pełnił Sensei Jemioło Roman 3 dan.

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 9 zawodników izawodniczek: Starzec Konrad, Michałek Dominik, Szuban Aleksandra, Tęcza Milena, Mazurek Julia, Krupa Zuzanna, Chodór Hubert, Sudoł Mateusz, Rzeszutek Maciej. Karatecy z Kolbuszowej zdobyli łącznie 10 medali 2 brązowe 5 srebrnychi 3 złote .

Konkurencja Kata :

Srebrny medal wywalczyli Krupa Zuzanna i Sudoł Mateusz i Starzec Konrad, brązowy medal trafił w ręce Dominika Michałka.

Konkurencja Kumite :

Złoty medal wywalczyli następujący zawodnicy Szuban Aleksandra, Mazurek Julia i Michałek Dominik. Srebro zdobyli Tęcza Milena i Rzeszutek Maciej, natomiast brąz wywalczyła Krupa Zuzanna.

Oprócz wyników za dzisiejsze zawody odbyło się wręczenie pucharów za finał Podkarpackiej Ligii Dzieci i Młodzieży Karate Shinkyokushin. Nasi reprezentanci zdobyli w tej klasyfikacji 7 medali.