• Kolbuszowa

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
  • 1
Treningi:      Zespół Szkół Technicznych, ul. Jana Bytnara 2, poniedziałek, środa: 17:00 do 18:00 (dzieci),
                      18:00 do 19:00 (zaawansowana), 19:00 do 20:30 (dorośli)

Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Przeworsku

W minioną niedzielę, tj. 12 marca 2017r. w Przeworsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate. Impreza miała miejsce w hali sportowej im. Tadeusza Ruta – MOSiR. W zawodach brało udział 270 zawodników, którzy reprezentowali 31 ośrodków. Organizatorem Mistrzostw był Przeworski Klub Kyokushin. Funkcję sędziego głównego sprawował Shihan Andrzej Drewniak, a sędziego technicznego Shihan Roman Woźniak.

Nasz klub reprezentowało 4 zawodników: Monika Zielińska, Dawid Świątek, Laura Jeż i Kamil Jeż. Nasi zawodnicy pokazali wielkiego ducha walki i zdobyli trzy medale. Monika Zielińska wygrała swoją kategorię kumite, a Kamil Jeż i Laura Jeż wywalczyli po brązowym medalu. Udział w turnieju stanowił świetny sprawdzian formy naszych zawodników.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!