• Kolbuszowa

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
  • 1
Treningi:      Zespół Szkół Technicznych, ul. Jana Bytnara 2, poniedziałek, środa: 17:00 do 18:00 (dzieci),
                      18:00 do 19:00 (zaawansowana), 19:00 do 20:30 (dorośli)

Turniej Giedlarowa Open Karate CUP

W dniu 14 października 2017r. w Zespole Szkół w Giedlarowej odbył się Ogólnopolski Turniej Giedlarowa Open Karate CUP. zorganizowany przez Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku. Sędzią głównym turnieju był Sensei Wojciech Radziewicz. W zawodach startowało 190 zawodników z 21 klubów.

Zawody rozpoczęły się oficjalnym otwarciem połączonym z pokazami tańca towarzyskiego. Zawodnicy startowali w konkurancji kata, kumite i kata drużynowym.

Z Kolbuszowskiego Klubu Kyokushin Karate startowało 4 zawodników: Julia Mazurek, Aleksander Sudoł, Mateusz Sudoł i Dominik Michałek. Karatecy z Kolbuszowej zdobyli 5 medali – trzy brązowe i dwa srebrne. Julia Mazurek zajęła II miejsce w kumite. Aleksander Sudoł zajął II miejsce w kumite oraz IV miejsce w kata. Dominik Michałek zajął III miejsce w kumite oraz III miejsce w kata.

W konkurencji kata drużynowym reprezentacja Kolbuszowej w składzie Dominik Michałek i Julia Mazurek wraz z reprezentantem z Mielca w osobie Oskara Majewskiego zajęli III miejsce.