• Kolbuszowa

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
  • 1
Treningi:      Zespół Szkół Technicznych, ul. Jana Bytnara 2, poniedziałek, środa: 17:00 do 18:00 (dzieci),
                      18:00 do 19:00 (zaawansowana), 19:00 do 20:30 (dorośli)

Finał Podkarpackiej Ligi Karate - Brzozów 2017

W dniu 25.11.2017r. w szkole podstawowej nr 1 w Brzozowie odbył się Finał Podkarpackiej Ligi Shinkyokushin Karate Dzieci i Młodzieży w kategorii kumite i kata.
W zawodach wzięło udział 92 zawodników z 9 klubów z całego Podkarpacia: Rzeszowa, Łańcuta, Kolbuszowej, Mielca, Sokołowa Małopolskiego, Ropczyc, Dębicy, Krosna i Brzozowa. Były to zawody kończące roczny cykl zmagań młodych karateków.

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 4 zawodników w składzie: Aleksander Sudoł, Mateusz Sudoł, Michał Czachor, Krzysztof Micek. Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 6 medali: trzy złote, dwa srebrne i jeden brązowy.

W konkurencji kata medale zdobyli: złoty medal – Michał Czachor, srebrny medal – Aleksander Sudoł, Mateusz Sudoł.

W konkurencji kumite medale zdobyli: złoty medal – Krzysztof Micek, Sudoł Mateusz, brązowy medal – Aleksander Sudoł.

Jak co roku na ostatnich zawodach były rozdawane puchary za cały cykl ligi. Karatecy odbierali trofea za wyniki z wszystkich zawodów w którym udało się im zdobyć medale. Osoby, które osiągnęły najbardziej wartościowe wyniki, zwyciężyli. Karatecy z Kolbuszowej zdobyli łącznie 7 pucharów: 4 za pierwsze miejsce, 3 za drugie miejsce.

W konkurencji kata puchar zdobyli: 1 miejsce – Michał Czachor, 2 miejsce – Arkadiusz Blat, Aleksander Sudoł, Mateusz Sudoł.

W konkurencji kumite puchar podnieśli: 1 miejsce – Krzysztof Micek, Aleksander Sudoł, Mateusz Sudoł.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników.