• Kolbuszowa

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
  • 1
Treningi:      Zespół Szkół Technicznych, ul. Jana Bytnara 2, poniedziałek, środa: 17:00 do 18:00 (dzieci),
                      18:00 do 19:00 (zaawansowana), 19:00 do 20:30 (dorośli)

IV Puchar Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży - Jasło 2017

W dniu 2 grudnia 2017 r. w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle odbył się IV Puchar Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Organizatorem turnieju był Jasielski Klub Karate Kyokushin. Do Jasła przyjechali najlepsi karatecy z całego Podkarpacia. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach: kata i kumite.

Kolbuszowski Klub Karate Kyokushin reprezentowało 6 zawodników w składzie: Laura Jeż, Kamil Jeż, Dawid Świątek, Dominik Michałek, Aleksander Sudoł i Mateusz Sudoł . Kolbuszowski Klub zdobył 3 medale: 2 srebrne i 1 brązowy. Dwa razy na podium stawał Aleksander Sudoł zdobywając w konkurencji kata i kumite drugie miejsce. W konkurencji kumite brąz wywalczyła Laura Jeż. Wszyscy zawodnicy pokazali ducha walki i zdobyli duże doświadczenie.