• Kolbuszowa

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
  • 1
Treningi:      Zespół Szkół Technicznych, ul. Jana Bytnara 2, poniedziałek, środa: 17:00 do 18:00 (dzieci),
                      18:00 do 19:00 (zaawansowana), 19:00 do 20:30 (dorośli)

3 miejsce na Mistrzostwach Europy Karate Shinkyokushin U22 !

11 listopada 2017 roku w hali Legionów w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Shinkyokushin U16 i U22. W Mistrzostwach brało udział 334 zawodników z 23 krajów, przy zapełnionej hali liczącej 3000 osób. Powierzone Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai Mistrzostwa Europy pomogli przygotować członkowie Kieleckiego Klubu Sportowego Karate z sensei Tomaszem Kęćko na czele. Na uwagę zasługuje efektowna oprawa mistrzostw, perfekcyjnie przygotowana "hala widowiskowo-sportowa Legionów", wielkoformatowe banery, oryginalne trofea, wydrukowane katalogi oraz pokazy taneczne i pokazy karate.

Zawodniczka Kolbuszowskiego Klubu Karate Monika Zielińska reprezentowała nasz kraj w kategorii kumite kobiet -65 kg. Należy podkreślić, że rok temu w Sofii zawodniczka z Kolbuszowej zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Europy U22 i w tym roku broniła tytuł. Walki eliminacyjne nie były problemem dla Kolbuszowianki i szybko weszła do półfinału. Po ciężkim pojedynku o finał Monika przegrała z zawodniczką z Litwy i tym samym zdobyła 3 miejsce. Dziękujemy za walkę i życzymy dalszych sukcesów, Osu !