• Kolbuszowa

Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
  • 1
Treningi:      Zespół Szkół Technicznych, ul. Jana Bytnara 2, poniedziałek, środa: 17:00 do 18:00 (dzieci),
                      18:00 do 19:00 (zaawansowana), 19:00 do 20:30 (dorośli)

Finał Podkarpackiej Ligi Karate Łańcut 2018

W dniu 18 listopada (niedziela) 2018 roku w Łańcucie odbył się kolejny Turniej Podkarpackiej Ligi Karate Dzieci i Młodzieży. Były to ostatnie zawody tego cyklu w tym roku, a jednocześnie finał ligi. Organizatorem zawodów był Rzeszowski Klub Sportów Walki System. W Turnieju wystartowało 100 adeptów Karate z terenu województwa podkarpackiego, którzy rywalizowali w konkurencji kata oraz kumite.

Kolbuszowski klub reprezentowało 6 zawodników w składzie: Maja Czachor, Hubert Hodór, Jakub Bąba, Franciszek Radwański, Michał Czachor, Jakub Selwa. Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 9 medali: